Домівка > Новини, Magento > Magento 1.4. Що новенького?

Magento 1.4. Що новенького?

[tweetmeme source=”magentoua” only_single=false https://magentoua.wordpress.com/2010/05/18/magento-1-4%5D
Незважаючи що реліз версії Magento 1.4. вже був досить давно, хочу поділитися з вами враженнями. Матеріал по новій версії вже був раніше, але мені хотілося усе пощупати власноруч. Нетерплячі та педантичні можете переглянути увесь список удосконалень на офіційному сайті.

Отож по порядку. Найцікавішим нововведенням для мене стало впровадження Magento віджетів. Порадувало, що включено їх 6 штук за замовчуванням, але хотілося б щоб було більше (готових я маю на увазі). Думаю з цих шести найпопулярнішим буде віджет, який дозволятиме виводити вибраний cms блок на статичних сторінках та блоках.

Новий пунк меню "Widgets"

Одразу впав в око WYSIWYG редактор, який тепер ввімкнений за замовчуванням та доступний на описі продуктів, статичних блоках та статичних сторінках в панелі адміністратора. Нічого хорошого не можу про нього сказати, хіба те що його можна вимкнути в System->Configuration->Content Management. Найбільшим недоліком цього редактора є те що він повністю збиває форматування HTML після того як ви збережете блок в який він був введений. Тобто коли ви наступного разу відкриєте його то побачите невідформатовану кашу і зрозуміти, де який тег відкривається, а де закривається, стає досить проблематично. Тому я одразу вимикаю WYSIWYG редактор.

WYSIWYG editor

Раз ми вже в панелі адміністратора то слід відмітити, що змінилася сторінка System->Cache management. При чому в версії 1.4.0.1 при спробі вимкнути увесь кеш вибивало повідомлення про системну помилку. Надіюсь це полагодять швидко.

Змінилася система відкатів. Тепер default тема не є останньою інстанцією. З’явилася base директорія до якої відкочуються всі інші.

SEO спеціалісти можуть радіти! У новій версії значно покращена HTML розмітка:

  • Лого міститься в <h1> тільки на головній сторінці, а не на усіх як це було раніше
  • Назва продукту та категорії на продуктовій та категорійній сторінках відповідно також тепер виводяться в <h1>
  • Заголовки «технічних» блоків в бокових колонках уже не в <h3> а просто в <div>
  • Та ще багато інших удосконалень

Тепер на рахунок файлів. Varien об’єднав частину css файлів в один (нарешті «куценькі» reset.css і clears.css не йдуть окремими файлами). Також об’єднано більше js файлів. Менше файлів – менше запитів.

Що ще? А згадав. E-mail Темплейти. У попередніх версіях приходилося проходити по всіх темплейтах app/locale/en_US/template/email та вручну змінювати назву компанії, e-mail адресу, контактний телефон, робочі дні і час, а також міняти alt в лого, бо там чогось стояло Magento. Тепер ми можемо радіти, бо компанію, e-mail адресу та контактний телефон темплейти тепер беруть з налаштувань в панелі адміністратора. Але роблять це якось криво :(. В частині темплейтів(здається в шести) назва компанії досі Demo Store. Ну і не слід забувати, що робочі дні та робочі години вам все-таки прийдеться змінювати вручну.

Висновок: Новий функціонал справляє поки двояке враження, але загалом удосконалення досить непогані.


Сподобалася стаття? Підпишись на RSS або на e-mail розсилку. А ще приєднуйся до нас у Твітері @magentoua.

Вам також буде цікаво прочитати:

Advertisements
Категорії:Новини, Magento

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: