Гостьовий пост

Гостьовий пост - ділися знанями

Привіт. Якщо Ви зайшли на цю сторінку, то Ви напевне творча та креативна людина, яка любить ділитися своїм досвідом та знаннями з іншими.

Гостьовий пост – це стаття на блозі зроблена автором або групою авторів, які не належать до цього блогу.

У переважній більшості гостьові пости є проявом акту доброї волі та прагненням долучитися до проекту, якому симпатизують і яким користуються.

Вигоди від написання

Писати гостьові дописи цікаво і корисно. Оскільки наш проект фактично працює на одному ентузіазмі, то ми не можемо платити за гостьові пости, як це інколи роблять на комерційних проектах. Але написавши для Magento Українською, Ви все ж отримаєте певні дивіденди. Спробуємо коротко їх перелічити.

 1. Проявити свій професіоналізм – наша аудиторія є дуже специфічною і навіть «просунутою». Написавши статтю Ви маєте змогу звернути на себе увагу і показати, що Ви фахівець в своїй справі.
 2. Попіарити свій блог чи Твіттер – в кінці статті ми обов’язково розмістимо коротку інформацію про Вас і Ваш блог (твіттер).
 3. Ви отримуєте «dofollow» посилання на Ваш блог, який вкажете у коротких відомостях про себе. Зверніть увагу, що наш блог уже має PR3, то ж посилання з нього позитивно впливатимуть на рейтинг Вашого проекту.
 4. Спілкування з аудиторією – якщо допис буде цікавим, то дискутуючи у коментарях, Ви зможете знайти прихильників та цікавих співрозмовників.

Вимоги до поста

Якщо Ви вирішили опублікувати гостьовий пост у нас і уже вибрали тему для написання, зверніть увагу на вимоги до нього:
*

 1. Текст допису повинен бути українською мовою. Думаю тут все зрозуміло і не потребує пояснень. Ресурс ж так і називається – Magento Українською.
 2. Інформація повинна бути в першу чергу корисною і по можливості цікавою. Також актуальною, оскільки ми цінуємо час наших читачів і публікувати «водичку» просто не будемо.
 3. Основна тема повинна стосуватися Magento, хоча цікаві речі, які стосуються веб-розробки, теж можуть бути опубліковані.
 4. Пост повинен бути інформативним, а не рекламним – загромадження саморекламою та перенасичення зовнішніми посиланнями не допускається.
 5. Текст повинен бути унікальним – звичайний копіпаст з Вашого блогу не підходить – проявіть трошки творчості у викладі інформації. Якщо ж у Вас є іншомовний блог, то Ви можете перекласти його на українську і опублікувати його у нас як гостьовий.

Інформація для авторів:

 1. Редактор залишає за собою право корегувати Ваш текст.
 2. Оформлення посту буде виконано у стилі блогу.
 3. Час публікації Вашої гостьової статті визначає редактор блогу.

Ось і все – просто і зрозуміло. Якщо ж залишаються якісь неясності – запитуйте у коментарях. Для публікації гостьового посту використовуйте форму подану нижче.

Удачі, друзі.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: